مجمع عمومی عادی سالیانه شتاب دهنده صدر فردا برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صدر فردا مربوط به سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 در هلدینگ صدر تامین با حضور نمایندگان سهامداران، مدیران ارشد هلدینگ صدر تأمین، حسابرس و بازرس قانونی شرکت و اعضای هیئت مدیره این شتاب دهنده برگزار شد.

بنابر گزارش روابط عمومی شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا، صبح امروز 31 فروردین 1401 مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 در هلدینگ صدر تامین با حضور نمایندگان سهامداران، مدیران ارشد هلدینگ صدر تأمین، حسابرس و بازرس قانونی شرکت و اعضای هیئت مدیره این شتاب دهنده برگزار شد.

بنابر این گزارش در ابتدای جلسه و پس از تعیین هیأت رییسه و استقرار در جایگاه قانونی، هادی کمالی مدیرعامل این شتاب دهنده در جایگاه دبیر مجمع گزارشی از فعالیت های این شتاب دهنده در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 به اعضای حاضر در مجمع ارائه داد.

کمالی به نامگذاری سال جاری به عنوان "سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" توسط رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و حمایت از شرکت های دانش بنیان و توسعه جریان نوآوری را برای توسعه کشور یک الزام حیاتی خواند.

وی در ادامه با اشاره به نوپا بودن این شتاب دهنده، از دستیابی این شتاب دهنده به سود خالص در سال گذشته خبر داد و آن را نتیجه فعالیت جهادی همکاران این شتاب دهنده خواند. وی ضمن تبیین مثبت شدن تراز حسابداری صدر فردا، این موضوع را یک دستاورد منحصر به فرد خواند و بر استمرار روند درآمد زایی تأکید نمود.

کمالی در ادامه گزارش به فعالیت های این شتاب دهنده در حوزه رفع نیازهای فناورانه شرکت های تابعه هلدینگ صدر تامین پرداخت و به پروژه عارضه یابی در سطح شرکت های زیر مجموعه هلدینگ اشاره کرد. همچنین اقدامات شتاب دهنده را در سرفصل بومی سازی تشریح نمود.

وی در پایان به این نکته اشاره کرد که از مجموع 57 طرح نوآورانه واصل شده 55 طرح ارزیابی شده و تا کنون 18 طرح توسط کمیته ارزیابی طرح های نوآورانه این شتاب دهنده تایید شده اند. 5 طرح پس از طی مراحل شتاب دهی به عنوان خروجی موفق شناخته شده اند.5 طرح در حال دریافت خدمات شتاب دهی بوده و 3 طرح نیز در صف انتظار برای استقرار در شتاب دهنده هستند.

کمالی پیش بینی کرد تا پایان سال 1401 حداقل 5 بسته سرمایه گذاری دیگر با هدف ایجاد کسب و کارهای دانش بنیان توسط شتاب دهنده به سرمایه گذاران ارائه شود.
پایان خبر/