جلسه ارزیابی عملکرد 9 ماهه منتهی به پایان آذرماه 1400 شتاب دهنده صدر فردا برگزار شد

صبح امروز 20 دی ماه 1400 مدیرعامل شتاب دهنده صدرفردا گزارش عملکرد 9 ماهه این شتاب دهنده را در حضور ناظران و مدیران ارشد هلدینگ صدر تامین تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا جلسه ارزیابی عملکرد 9 ماهه سال 1400 این شرکت با حضور مدیران حوزه فنی و نظارت، برنامه ریزی و توسعه و مالی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین برگزار شد.

در این جلسه کمالی مدیرعامل شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا عملکرد این شتاب دهنده را در سه سرفصل گزارش های مالی، اقدامات و نتایج و برنامه های آتی تشریح کرد.

بر اساس گزارش ارائه شده درآمدهای عملیاتی شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 8 برابری را نشان می دهد همچنین هزینه‌های اداری و عمومی و فروش شرکت با اعمال سیاست های مناسب در راستای بودجه ارائه شده، کنترل شده است. از سوی دیگر افزایش سرمایه شرکت تا میزان 100 میلیارد ریال در دستور کار است که ظرف یک ماه آینده به ثمر خواهد نشست.

در سرفصل دستاوردها، شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا موفق به تکمیل عملیات شتابدهی طرح های 5 گانه شامل، طرح تولید آلیاژهای فلزی خاص با کارایی بالا، طرح پردازش زغالسنگ، طرح بازسازی لیزری پره های توربین، طرح تولید کربنات کلسیم با گرید دارویی و طرح بازیافت ضایعات الکترونیکی شده است. همچنین 10 طرح نوآرانه دیگر در مسیر شتاب دهی قرار دارند که به حول و قوه الهی طی ماه های آتی وارد مسیر تجاری سازی خواهند شد.

در زمینه تعامل فناورانه و نوآورانه با شرکت های زیرمجموعه هلدینگ صدرتامین نیز عملیات عارضه یابی در این شرکت ها با همکاری معاونت امور شرکتهای هلدینگ به انجام رسیده است که می تواند منجر به تعریف پروژه های بهبود در ساختار شرکتها شود.

انتهای خبر/