گزارش عملکرد ۸ ماهه منتهی به آبان ماه 1400 / اقدامات عملیات تجاری سازی 5 طرح مستقر

گزارش عملکرد ۸ ماهه آبان ماه ۱۴۰۰ صدرفردا منتشر شد؛ اقدامات عملیات تجاری سازی 5 طرح مستقر

ارائه خدمات شتابدهنده به 5 طرح نوآورانه، جذب سرمایه و عملیات تجاری سازی طرح ها توسط شتاب دهنده صدر فردا از جمله اقدامات 8 ماه سال 1400 به شمار می آید.

به گزارش روابط عمومی شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا، این شتاب دهنده تخصصی حوزه معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته از ابتدای سال جاری در 8 ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه سال ۱۴۰۰ موفق شده است، پس از ارائه خدمات شتابدهی به 5 طرح نوآورانه در این حوزه تخصصی، آن ها را وارد مرحله جذب سرمایه کند و عملیات تجاری سازی این طرح های نوآورانه را آغاز کند.

بنابر این گزارش این 5 طرح نوآورانه شامل طرح های (تولید آلیاژهای فلزی خاص با کارایی بالا، پردازش زغالسنگ و بهینه سازی ترکیب آن، بازسازی پره‌های توربین با بکارگیری روش ترمیم لیزری، تولید کربنات کلسیم با گرید دارویی و بازیافت ضایعات الکترونیکی) می شود.

گفتنی است از ابتدای تاسیس شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا تا کنون بیش از 50 طرح نوآورانه در زمینه معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته به پرتال های این شتاب دهنده ارسال شده اند که 47 طرح در کمیته ارزیابی شتاب دهنده مورد بررسی قرار گرفتند و 17 تیم دانش بنیان وارد این شتاب دهنده شدند که هم اکنون 5 طرح دانش بنیان مذکور وارد مرحله جذب سرمایه و تجاری سازی شده اند.

انتهای خبر/