جلسه آغاز عملیات عارضه‌یابی و تعریف پروژه‌های بهبود با مشارکت شتاب دهنده صدرفردا

به منظور شناسایی عارضه‌ها و بهبود فرآیندها در شرکت معدنی املاح ایران، پیرو قرارداد فی‌مابین، جلسه‌ای با حضور و مشارکت شرکت صدرفردا جهت آغاز عملیات اجرایی برگزار شد.

در جلسه‌ای که با حضور هادی کمالی مدیرعامل شرکت صدرفردا و غلامعلی قاسمی مشاور عارضه‌یابی آن شرکت و مدیر پروژه، در دفتر مدیرعامل معدنی املاح برگزار شد مقرر گردید از امروز به صورت رسمی عملیات عارضه‌یابی و طراحی و اجرای پروژه‌های بهبود در شرکت معدنی املاح آغاز گردد.

هوشنگ فرجی مدیر عامل شرکت معدنی املاح ایران ضمن مطرح کردن اهمیت شناسایی و رفع عارضه‌ها، اعلام کرد: شرکت معدنی املاح ایران با توجه به ظرفیت تولیدی با افزایش بیشتر از 60 درصدی نسبت به ظرفیت اسمی تمایل دارد با بررسی راه‌کارهایی در راستای کاهش هزینه‌ها و بهبود منابع، تولید خود را بهینه کند.

وی افزود: در حوزه راهبری و مدیریت شرکتی نیز تمایل به دریافت پیشنهاد و راهکار داریم.

قاسمی با ارائه مراحل اجرای طرح در جلسه گفت: اجرای طرح‌های بهبود و نوآوری نیاز به حمایت مدیرعامل، برگزاری نشست‌های متعدد و همفکری و همکاری سایر مدیران و کارکنان دارد.

هادی کمالی مدیرعامل شتابدهنده نیز ضمن تحسین شرکت معدنی املاح ایران که پیشرو در اجرای پروژه‌های نوآوری است گفت: فرهنگ سازی عارضه‌یابی و پروژه‌های بهبود در شرکت‌ها در دستور کار شرکت صدرفردا است.

وی ادامه داد: علاوه بر بسته‌بندی محصول نمک شرکت معدنی املاح ایران و توسعه محصولات سولفات و نمک، ارزیابی مستمر کارخانه‌های جدید این شرکت در راستای بهبود، از اهداف این همکاری است.