ثبت نام استارتاپ‌های داوطلب برای شرکت در رویداد نکسترا‌پیچ آغاز شد

مرکز ‌نوآوری نکسترا با همکاری مرکز ‌نوآوری اقتصاد دیجیتال (اینوسنتر) و حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری رویداد سرمایه‌گذاری نکسترا‌پیچ را آغاز کرد. در این رویداد تیم‌های استارتاپی فعال در حوزه‌های شهر‌هوشمند شهر امن، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، مخابرات، بلاکچین، و امنیت سایبری این فرصت را خواهند داشت که با ارائه ایده‌های خود، از خدمات و سرمایه‌گذاری‌های سه مجموعه ذکر شده استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا، مرکز ‌نوآوری نکسترا با همکاری مرکز ‌نوآوری اقتصاد دیجیتال (اینوسنتر) و حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری رویداد سرمایه‌گذاری نکسترا‌پیچ را آغاز کرد. در این رویداد تیم‌های استارتاپی حوزه‌های شهر‌هوشمند، شهر امن، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، مخابرات، بلاکچین، و امنیت سایبری این فرصت را خواهند داشت که با ارائه ایده‌های خود، از خدمات و سرمایه‌گذاری‌های سه مجموعه ذکر شده استفاده کنند. استارتاپ‌های شرکت کننده در این رویداد، طی سه مرحله و با در نظر گرفتن 5 دسته معیار ایده، تیم، بازار، مدل درآمدی و پتانسیل اقتصادی توسط نکسترا و ستاد اقتصاد دیجیتال ارزیابی می‌شوند و بیش از 30 استارتاپ، به چرخه حمایتی نهایی وارد خواهند شد.

استارتاپ‌هایی که قصد شرکت در رویداد نکسترا‌پیچ را دارند می‌توانند تا هفته سوم خردادماه، فرم ثبت‌نام خود را از طریق وبسایت مرکز نوآوری نکسترا تکمیل نمایند.

 


چاپ