مجمع عمومی عادی سالانه سهامداران شتاب‌دهنده دانش بنیان صدرفردا برگزار شد

در تاریخ 1400/01/31 جلسه مجمع عمومی عادی سالانه سهامداران شرکت پیشرو تعالی فناوری فردا (شتابدهنده دانش بنیان صدر فردا) برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 ، با حضور 100% سهامداران در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری صدر تامین راس ساعت 14 با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و با استقرار ارکان هیات رییسه مجمع آغاز گردید.

بنابر گزارش روابط عمومی شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا، پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت، هادی کمالی مدیر عامل شتاب‌دهنده دانش بنیان صدرفردا به نمایندگی از هیات مدیره به تشریح عملکرد شرکت پرداخت.

بنابر این گزارش بررسی ماموریت ها و گزارشی از اقدامات حوزه فناوری توسط مدیر عامل ارایه گردید و برنامه های سال 1400 نیز تشریح گردید.

شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا به عنوان پلتفرم توسعه نوآوری محور و با ماموریت توسعه فناوری و همچنین یکی از شرکت های تابعه هلدینگ صدر تامین فعالیت می کند.

این شتاب دهنده که کمتر از 9 ماه از زمان شروع فعالیت آن می گذرد، طی مدت کوتاهی از زمان تاسیس خود، توانسته نسبت به شناسایی، جذب و ارایه خدمات شتابدهی به طرح های نوآورانه اقدام نموده و بسته های سرمایه گذاری متنوعی را که عمدتا دانش بنیان هستند آماده سرمایه گذار نماید.

جلسه در ساعت 16 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

 


چاپ