حضور شتاب‌دهنده صدرفردا در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی "معدن، صنایع معدنی، ماشین الات و تجهیزات معدن، راه‌سازی و صنایع وابسته با حضورشرکت «شتاب‌دهنده صدرفردا «برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی شتاب دهنده صدر فردا این واحد به عنوان شتاب دهنده تخصصی و مرکز توسعه کسب‌وکارهای نوین در حوزه معدن صنایع معدنی و مواد پیشرفته، به منظور ایجاد ارتباط گسترده با اعضای هیئت علمی، دانشجویان، پژوهشگران، فناوران و نوآوران درشانزدهمین نمایشگاه بین المللی «معدن، صنایع معدنی، ماشین الات و تجهیزات معدن، راه‌سازی و صنایع وابسته» حضور فعال داشته و در فضای تعاملی و براساس رویه‌های نوآورانه از کلیه فعالین اکوسیستم نوآوری کشوردعوت می‌کند تا ازغرفه این شتاب دهنده بازدید به عمل آورند.
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی (معدن، صنایع معدنی، ماشین الات و تجهیزات معدن، راه‌سازی و صنایع وابسته) در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ در محل نمایشگاه بین المللی تهران با حضور پرشور شرکت‌های صاحب نام و مطرح در عرصه‌های بین المللی برگزار می‌شود.
همچنین کارشناسان صدرفردا در طول برگزاری نمایشگاه پذیرای طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه بازدیدکنندگان خواهند بود و آمادگی دارند در خصوص توسعه روش‌های همکاری با پژوهشگران، فناوران و کلیه اجزای اکوسیستم نوآوری به ارائه توضیحات بپردازند.

لذا از علاقمندان، مصرف کنندگان محصولات معدنی، مسئولین و دست اندرکاران فعال در این حوزه صمیمانه برای بازدید از غرفه این مجتمع (شرکت شتاب دهنده معدن و صنایع معدنی صدر فردا.) در سالن ۸-۹، مورخه ۱۱ لغایت ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۹ الی ۱۷ دعوت به عمل می‌آید.


چاپ