فرآیند شتاب‌دهی

دریافت لیست موضوعات با اولویت شتابدهنده صدر فردا

متقاضیان محترم میتوانند از طریق این لینک موضوعات مورد علاقه و با اولویت بالاتر مورد نظر شتابدهنده صدرفردا را دریافت کنند و طرح و راهکارهای مورد نظر خود را به منظور بومی سازی این محصولات برای ایران عزیزمان اقدام فرمایند.

تکمیل فرم ثبت نام

با پاسخ‌های دقیق و صادقانه خود به پرسش‌های فرم ثبت نام، جذابیت ایده و قابلیت تیمتان را نشان دهید تا امکان ارزیابی اولیه شما فراهم شود. برای این منظور به سامانه ثبت ایده مراجعه فرمایید.

ارزیابی

اگر درارزیابی اولیه برگزیده شوید، جهت ارزیابی دقیق تر به همراه کلیه اعضای تیم‌ به مصاحبه دعوت می شوید. در مصاحبه 20 دقیقه فرصت دارید تا برای دریافت جواز ورود به دوره پیش شتابدهی، ایده و تیم خود را به داوران ارائه کنید.

پذیرش اولیه 1 ماهه

این فرصتی است برای تمرکز، آموختن و رشد کردن. این دوره یک تجربه ناب 30 روزه زندگی استارت آپی است که برای همه، حتی تیم هایی که در دوره شتابدهی پذیرفته نمی شوند، به یاد ماندنی و شیرین است. فضای کاری، مربی، کارگاه ‌های فشرده آموزشی و زیرساخت‌های سخت افزاری نظیر سرور، امکانات و خدماتی است که در این دوره به تیم ها ارائه می‌شود.در طی این مدت تیم ها باتوجه به حوزه فعالیت‌شان باید نسبت به انجام و ارایه شاخص‌های تعیین شده کلیدی عملکردشان در زمان تعیین شده اقدام نمایند.

آیدیارینگ

در این رویداد رقابتی تیم ها برای ورود به صدر فردا به رقابت می پردازند و 20 دقیقه فرصت دارند تا داشته ها و آموخته های خود را به داوران ارائه نمایند. صدر فردا در پذیرش تیم های پرانرژی، با انگیزه و قابل اعتماد محدودیت ندارد، مشروط به اینکه بتوانند نظر داوران که اکثر آنان را مدیران کسب و کاری تشکیل می دهند، جلب نمایند.

شتابدهی

در دوره 5 ماهه شتابدهی تیم ها با استفاده از سرمایه اولیه و خدماتی که از صدر فردا دریافت می کنند، به تولید محصول می پردازند و به صورت پیوسته مدل کسب و کار خود را آزمون و در صورت نیاز در آن بازنگری می کنند. این کار تا پایان دوره شتابدهی و دستیابی به یک مدل تکرار پذیر ، گسترش پذیر و قابل ارائه به سرمایه گذار ادامه می یابد. صدر فردا در ازای سرمایه اولیه و خدماتی که ارائه می کنند 15 درصد از سهام استارت آپ‌ها را دریافت می کند.

روز دمو

استارت آپ‌ها برای توسعه محصول و افزایش سهم بازار خود نیاز به افزایش سرمایه دارند. سرمایه ای که در پول نقد خلاصه نمی شود و اغلب از آن به عنوان پول هوشمند یاد می‌شود. استارت آپ‌ها در این روز با ارائه طرح کسب و کار خود به شبکه سرمایه گذارن صدر فردا می توانند این نیاز خود را برطرف نمایند.

پساشتابدهی

در پسا شتابدهی تیم های با انگیزه و مستعدی که دوران شتابدهی صدر فردا را با موفقیت پشت سرگذاشته اند و علی رغم پتانسیل بالا موفق به جذب سرمایه نشدند فرصت خواهند داشت تا رشد کنند و به بلوغ کافی برای جذب سرمایه از vc ها دست یابند. این دوره فقط به استارتاپ های شتابدهنده صدر فردا اختصاص دارد و کلیه استارتاپ هایی که:

  • محصول/ خدمت آن ها وارد بازار شده است
  • مدل کسب و کار آن ها اعتبارسنجی اولیه شده است
  • موفق به کسب درآمد حداقلی شدند
  • می توانند از مزایای این طرح استفاده نمایند. سقف سرمایه گذاری صدر فردا در این دوره 300 میلیون تومان خواهد بود و سهم صدر فردا در مذاکره با توافق طرفین تعیین خواهد شد.